ارائه دهنده خدمات راه اندازی آسانسور با استانداردهای لازم


 

ارائه دهنده خدمات راه اندازی آسانسور با استانداردهای لازم

در اکثر ساختمان‌های امروزی، وجود آسانسور از عناصر لاینفک می‌باشد. گرچه برای ساختمان‌های بالاتر از سه‌طبقه، وجود آسانسور الزامی بوده و اجباری می‌باشد. اما هر سازنده در صورتی می تواند تاییدیه پایان کار ساخت خود را دریافت کند که موفق به دریافت استاندارد آسانسور شده باشند. شرکت‌های مجری و پیاده‌ساز آسانسور در صورتی مجاز به اخذ استاندارد آسانسور هستند که دارای مجوز طراحی و منتاژ از سازمان صنعت و معدن باشند. مجموعه ما با دارا بودن کلیه تاییدیه‌ها از این سازمان توانسته‌است بهترین و باکیفیت‌ترین آسانسورها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کلیه استانداردهای لازم به مرحله اجرا در آورد.

 

لزوم اخذ استاندارد آسانسور برای ساختمان

آسانسور یک وسیله بسیار پراستفاده است و ازآنجایی‌که استفاده‌کنندگان آن انسان‌ها هستند توجه به اصول و قواعد پیاده‌سازی آن اهمیت دوچندانی پیدا می‌کند. این دستگاه الکترونیکی و مکانیکی با ممکن است با کوچک‌ترین اشتباه و یا خرابی دچار مشکل شده و خطرات جبران‌ناپذیری را برجای بگذارد. به دلیل امنیت افراد استفاده کننده و حوادث و مرگ و میرهایی که تا به امروز در سوانح آسانسور وجود داشته است، سازمان صنعت و معدن توجه و اجبار خود را بر روی اخذ استاندارد آسانسور بیش از گذشته معطوف ساخته است.

 انواع استانداردهای آسانسور به‌شرح زیر می‌باشد:

  • استاندارد اولیه آسانسور: در وهله اول بعد از اتمام نصب آسانسور توسط شرکت‌هایی که تأییدیه از سازمان صنعت و معدن دارند، آسانسورها توسط کارشناس مربوطه بازبینی می‌شوند و بسیاری از معیارها مورد بررسی قرار می‌گیرند، درصورتی‌که مشکلی وجود نداشته باشد و آسانسور ازلحاظ ایمنی و عملکردی کاملاً مورد تایید قرار گیرد، گواهی استاندارد اولیه صادر می‌شود. لازم به ذکر است که تنها در صورت دریافت این گواهی استاندارد آسانسور است که ساختمان پایان کار می‌گیرد.
  • استاندارد ادواری: از دیگر استانداردهایی است که هنوز برای آن اجباری قرار داده نشده‌ و اختیاری می‌باشد، استاندارد ادواری مربوط به عملکرد سالانه آسانسور است. استاندارد اولیه 1 سال اعتبار دارد و بعد از گذشت یک سال کارشناس مربوطه از آسانسور بازبینی می کند تا از استاندارد بودن آن مطمئن شود. بعد از این بازبینی استاندارد ادواری دریافت می گردد. چنانچه سرویس ماهانه و بازبینی آسانسور به‌صورت مداوم و به بهترین شکل انجام گیرد، آسانسور دچار مشکل خاصی نشده و دریافت این استاندارد به‌راحتی امکان‌پذیر خواهد بود.

 

اخذ استاندارد آسانسور

مجری و راه انداز آسانسور با اخذ استانداردها در اسرع وقت

چنان چه برای ساختمان‌های درحال ساخت خود به فکر ساخت آسانسور هستید و به‌دنبال شرکت مجری این کار می‌گردید که علاوه‌بر داشتن مجوزهای لازم، در اسرع وقت و با کیفیت پروژه شما را به انجام رساند، مجموعه ما در خدمت شماست. این مجموعه با داشتن سابقه طولانی و درخشان در زمینه اجرای پروژه‌های آسانسورسازی فراوان و با بکار بردن مرغوب ترین تجهیزات و لوازم اولیه، پیاده سازی و راه اندازی آسانسور را در اسرع وقت و با مناسب‌ترین قیمت به انجام می رساند.

Related Articles