بررسی نکات مهم استعلام قیمت آسانسور


امروزه آسانسور جزو وسایل و مصالح ضروری و مهم هر ساختمان اداری، تجاری و مسکونی هنگام بنا کردن به شمار میرود و اغلب افرادی که قصد ساختمان سازی دارند قطعا به فروشگاه های زیادی برای گرفتن استعلام قیمت آسانسور میروند.

چند نکته مهم وجود دارد که افراد هنگام مراجعه به فروشگاه ها جهت استعلام قیمت آسانسور باید به آن توجه کنند تا بتوانند بهترین خرید را انجام دهند.

معمولا افراد برای خرید هر وسیله ساختمانی که مورد نیاز آنها است

از جمله آسانسور به نمایندگی های زیادی مراجعه می کنند و اصرار دارند از فروشگاه یا نمایندگی که مناسبت ترین قیمت یا بهتر است بگوییم پایین ترین قیمت را به آنها می گوید خرید کنند و خود آنها آگاهی لازم در این زمینه را ندارند که اختلاف قیمت های چشمگیر قطعا غیر عادی است و قطعات آن ممکن است اصل نباشد و ضمانت هم نداشته باشد.

همین امر باعث می شود پس از مدت زمانی که از استفاده آن می گذرد متوجه شوند آسانسور نصب شده ایراداتی دارد و کیفیتی را که فروشندگان به آنها گفته اند ندارد.استعلام قیمت آسانسور

افراد معمولا دوست دارند که خرید خود را با  قیمت مناسب تر انجام دهند به خصوص در رابطه با خرید آسانسور که شامل قطعات خیلی زیاد و قیمت بالا است به همین دلیل اقدام به استعلام قیمت آسانسور از شرکتهای مختلف می کنند اما بررسی نکات مهم استعلام قیمت آسانسور را انجام نمی دهند و همین امر باعث می شود سردرگم  شوند و نتوانند خرید خوبی را انجام دهند  و این سوال همواره در ذهن آنها وجود دارد که  با توجه به قطعات بسیار زیاد و مختلف آسانسور چگونه می توان جنس اصلی و خوب را از جنس غیر اصلی تشخیص داد و اینکه محصولات کدام شرکت بهتر است.

عدم پرسش مشتریان در خصوص علت اختلاف چشمگیر استعلام قیمت آسانسور

ما در این مطلب به برخی از مهمترین نکات اشاره خواهیم کرد تا مشتریان هنگام خرید بتوانند انتخاب بهتری داشته باشند.

گفتنی است که همه آسانسورها از هر نوع و برندی که باشند از قطعات خاص و یکسانی تشکیل می شوند و یکی از این قطعات ریل نام دارد که برای راه اندازی جزو مهمترین ها به شمار می رود و دارای اسم های مختلفی مانند ریل های آسانسور چینی گرم و سرد، ایتالیا و ترک در سایزهای T5-T9-T16-T127  و ... هستند و زمانی که خریداران برای گرفتن قیمت آسانسور به فروشگاه های مختلف مراجعه می کنند ممکن است آنها تنها سایز ریل ها را در توضیحات بنویسند به اینگونه که ریل T9 که نوع ایرانی، چینی و ترک داری سایز n، x و... است و از این گونه سایزها و نام ها در بازار بسیار موجود است و مشتریان این سایزها را با چند 

قیمت مختلف ببیند و برای خرید به سراغ آن فروشگاهی بروند که پایین ترین قیمت را دارد و دیگر هیچ سوالی در این خصوص نمی پرسند که این همه اختلاف چشمگیر در چند فروشگاه به چه علت است و در آن لحظه تنها به این مسئله فکر می کنند که یک خرید خوب با قیمت مناسب را انجام داده اند.

خریداران هنگام خرید باید چند چیز بسیار مهم را مد نظر داشته باشند که پس از استعلام قیمت آسانسور بتوانند انتخاب خوبی داشته باشند.

افرادی که به فروشگاه های عرضه کننده آسانسور مراجعه می کنند باید در خصوص کشور سازنده همه قطعات دقت کنند که بر روی همه قطعات نام کشور سازنده نیز حک شده باشد.

تاکید می شود که مشخصات قطعات بر روی آنها کاملا معلوم باشد به گونه ای که اگر قصد خرید موتور گیربکس با توان 6.3 کیلو وات تولید شرکت بهران ایران را دارند باید همه این ها بر روی قطعه نوشته شده باشد و همه این مشخصات بر روی قیمت بسیار تاثیرگذار است.

استعلام قیمت آسانسور

شرکت آسانسور کاران ارائه کننده انواع آسانسور و قطعات مختلف

افراد باید این را مد نظر داشته باشند که آنها آسانسور چند نفره با تحمل چند کیلو وزن را میخواهند خریداری کنند بعد برای استعلام قیمت آسانسور به فروشگاه های مختلف مراجعه کنند اینگونه که اگر فردی قصد خرید آسانسور 6 نفره را دارد و فروشنده انواع آسانسورها را به او معرفی کرد باید به مشخصات حک شده بر روی آن که شامل ابعاد چاهک به عرض 1800 و عمق  1800میلیمتر، تعداد توقف 7 ، ارتفاع 21000 میلیمتر، ظرفیت حتی المقدور 8 نفره، 600 کیلوگرم توجه کنند.

 اکنون ممکن است افراد پس از مطالعه مطالب ذکر شده در بالا این سوال را ذهن داشته باشند که ما با توجه به همه این توضیحات باید به کدام فروشگاه ها برای خرید مراجعه کنیم تا بتوانیم بهترین خرید را انجام دهیم.

خریداران باید به فروشگاه ها و نمایندگی هایی که محصولات آنها علاوه بر اینکه دارای ضمانت و خدمات پس از فروش است مراجعه کنند باید این نکته مهم را نیز هنگام انتخاب محصول مد نظر داشته باشند که فروشندگان باید توضیحات هر قطعه را به طور واضح و شفاف به خریدارن بدهند اینگونه مشتریان می توانند با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهند.

گفتنی است که شرکت آسانسور کاران یکی از شرکت های معتبر است که طی سال های اخیر به صورت تخصصی در زمینه فروش انواع آسانسور و قطعات آن فعالیت خود را آغاز کرده و همواره مشتریان رضایت کامل خود را اعلام کرده اند و افراد برای مشاوره رایگان و استعلام قیمت آسانسور می توانند به صورت حضوری یا به آدرس سایت این شرکت www.asansourkaran.com  مراجعه نمایند و بهترین خرید را انجام دهند.

استعلام قیمت آسانسور

 

Related Articles